Menu Zamknij

Regulamin

Kolekcja Fantastyki Collegium Historicum
-W bibliotece wszystko gra-

Nasza kolekcja to nie tylko książki, ale również gry planszowe, plansze do gier oraz stoły do karcianek. Jest ogólnodostępna, dedykowana wszystkim zainteresowanym, jesteśmy z niej bardzo dumni.
Wszystkie elementy- pionki, plansze- zostały wykonane dla Was przez pracowników biblioteki. Planszówki oraz literaturę pozyskaliśmy do naszej kolekcji dzięki staraniom bibliotekarzy.
Teraz pora na Was, Czytelnicy! Od Waszej postawy i dbałości o zgromadzone tutaj materiały zależy, jak rozwijać się będzie projekt dotyczący zaaranżowania przestrzeni bibliotecznej służącej regeneracji, równowadze.
Biblioteka jest dla nas wszystkich, i każdy powinien czuć się w niej dobrze.
Chcesz pomóc uzupełnić, rozwijać kolekcję? Zgłoś się do nas!
Życzymy miłego z nią obcowania. Pamiętajmy, że nie jest ona własnością biblioteki, uniwerku, tylko nas wszystkich, każdy z nas jest za nią odpowiedzialny, a bez nas (społeczności uniwersyteckiej) i naszej opieki oraz uwagi nie będzie niczego.

P.S.
Ciągle jednak to biblioteka, zatem uszanuj innych i zachowaj ciszę 😉

Zasady:
Z gier planszowych/karcianych/ komputerowych retro, mogą korzystać wszyscy czytelnicy Biblioteki Collegium Historicum, posiadający ważne konto biblioteczne. Gry wystawione w przestrzeni przy regałach Kolekcji Fantastyki BCH, są dostępne bez zamawiania, pozostałe- udostępniane na zewnątrz w Wypożyczalni. Grać można w obszarze biblioteki, w miejscu do tego desygnowanym (południowe skrzydło przy regałach Kolekcji Fantastyki BCH), lub w wypadku braku miejsc w Sali do Pracy Głośnej. Przed rozpoczęciem gry prosimy o sprawdzenie jej kompletności i zgłoszenie ewentualnych braków pracownikom biblioteki. Komputery do gier retro są i pozostaną w trybie offline.